Drukuj

Dni Kamiennej Góry 2021 - Orlik ul. Lubawska

Wczoraj (piątek, 13 sierpnia) na Orliku przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze miał zostać rozegrany turniej piłki nożnej Oldbojów. Zawody zaplanowano z okazji Dni Kamiennej Góry. Odbyły się również drugie zawody, które wcześniej nie było zaplanowane.

Niespodzianką był Mini Turniej Tenisa Stołowego o Puchar burmistrza Kamiennej Góry. Wzięło w nim udział czterech zawodników. Zwyciężył Jakub Gądek wygrywając wszystkie mecze. Kolejne miejsce zajęli: Janusz Wiśniewski, Krystian Trojanowski, Seweryn Rogal.

Jakub Gądek vs Janusz Wiśniewski : 2-0

Głównym wydarzeniem był turniej piłki nożnej Oldbojów O Puchar burmistrza Kamiennej Góry. Wystartowały dwie ekipy: Orlik Lubawska Team oraz FC Wataha. W pojedynku, który trwał 3 tercje po 30 minut lepsi okazali się zawodnicy Orlik Team pokonując swoich przeciwników 10-8.
Najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został zawodnik FC Wataha Dariusz „Felek” Falana.
Najlepszymi obrońcami turnieju wybrani zostali Andrzej „Kuba” Kubielewicz z Orlik Team oraz Jan Bejnarowicz z FC Wataha.

Poczęstunek w postaci kiełbasek, napojów, soków ufundował Urząd Miasta Kamienna Góra natomiast puchary ufundował Szkolny Związek Sportowy miasta Kamienna Góra