aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Lubawka - Kwiat Lnu - loga

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014–2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Granica”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 dla operacji realizowanych w ramach projektu grantowego.

DNI LUBAWKI – POKAZ TAŃCÓW INTEGRACYJNYCH 
12 lipca 2019r. na Rynku w Lubawce grupa uczestnicząca w warsztatach tanecznych z Lubawki i Chełmska Śląskiego zaprezentowała wybrane tańce integracyjne.

Kamienna Góra - TwójRobot 

Kamienna Góra - wypożyczalnia - kajak, rower wodny

Codziennie nad kamiennogórskim zalewem czynna jest wypożyczalnia rowerów wodnych i kajaków.

PCZ Kamienna Góra - rtg

Z przyjemnością informujemy wszystkich mieszkańców Powiatu Kamiennogórskiego, że oddaliśmy do dyspozycji pacjentów nowy aparat do wykonywania prześwietleń w pracowni rentgenowskiej (RTG) Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. Z nowego aparatu mogą korzystać nie tylko pacjenci szpitala, ale także osoby kierowane na badania przez lekarzy rodzinnych i lekarzy specjalistów.

fot. lh

Spędzenie wakacji w Indiach to świetny wybór jeżeli zależy ci na możliwości poznania nowej kultury i zobaczenia wspaniałych zabytków. Jednocześnie musisz pamiętać o tym, aby przed wyjazdem uzyskać wizę.

fot. lh

Współcześnie każdy właściciel przedsiębiorstwa musi zadbać o swoich pracowników, a przede wszystkim starać się ich zmotywować, aby praca była profesjonalna w każdym calu.

gambitGambit Lubawka Sp. z o.o., producent przemysłowych uszczelnień i termoizolacji wysokotemperaturowych poszukuje pracownika na stanowisko technologa.

fot. lh

Pieniędzy nigdy dość, więc sporo osób szuka dodatkowych zajęć, które będą uzupełnieniem etatu i pozwolą zdobyć dodatkowe fundusze. Internet daje taką możliwość, choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Urządzenie z dostępem do internetu ma już praktycznie każdy, więc zarabiać możemy w dowolnym miejscu. Jak zatem wygląda zarabianie przez internet i jak się za to zabrać?

Krzeszów AS

Ruszył nabór do Akademii Sportu Krzeszów. Zapisy do końca lipca!

fot. wp

Praca biurowa nieustannie się zmienia pod wpływem nowych technologii. Komputery stacjonarne coraz częściej ustępują miejsca laptopom i tabletom. Jednak praca z urządzeniami mobilnymi to nie tylko wygoda, ale także zagrożenia dla zdrowia. Jak uniknąć ciężkich schorzeń podczas pracy w nowoczesnym biurze?