aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. lh

Decydując się na takie instalacje, które będą mieć wpływ na jakość życia w obrębie wszystkich pomieszczeń, warto zwracać uwagę na to, czy są one w pełni bezpieczne. Dotyczy to nie tylko sposobu ich użytkowania, ale również tego, czy nie są one szkodliwe dla zdrowia. Wybierając ogrzewanie elektryczne na podczerwień, nie trzeba się obawiać o dobre samopoczucie swoich najbliższych.

dcrDolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.zatrudni
INFORMATYKA

kapliczka

W Krzeszowie odtworzona została jedna z kapliczek tworzących drogę procesyjną “Pięciu radości św. Anny”. Stowarzyszenie Optymistów Krzeszowskich, dzięki grantowi z LGD Kwiat Lnu, odtworzyło kapliczkę “Narodzenie NMP”.

Źródło: pixabay.com

Pożyczki pozabankowe, chociaż przez pewien czas kojarzyły się raczej ze złą prasą, z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego: w naszym życiu jest przecież wiele sytuacji, w których potrzebujemy pieniędzy: z powodu niespodziewanego wydarzenia, choroby czy wypadku, ale też z powodów czysto przyziemnych, jak remont kuchni, wyjazd na wakacje czy konieczność naprawy samochodu. Nie na wszystko jesteśmy w stanie się przygotować, ale w sytuacjach podbramkowych z pomocą przychodzą nam właśnie pożyczki. Sprawdź rodzaje pożyczek i przekonaj się, która z nich najbardziej ci odpowiada.

1. Rodzaje pożyczek: na którą warto się zdecydować?

2. Pożyczki pozabankowe: co warto wiedzieć?

rodzina 200 1Drodzy pacjenci NZOZ Rodzina,
Jak wiecie obecnie szczepionki przeciw grypie są bardzo trudno dostępne. Jako przychodnia zamówiliśmy o około 15% więcej preparatu niż rok temu (zamówienie składaliśmy jeszcze w zeszłym roku). W poprzednich latach szczepionka była u nas w okolicach połowy września. W tym roku jest inaczej.

dcr

Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. zatrudni
- KSIĘGOWĄ / KSIĘGOWEGO
- pracownika do działu zamówień publicznych

canal

Takiej promocji jeszcze nie było!!!
POLECAJ I ZARABIAJ WE WRZEŚNIU

fot. lh

Ponad 30 milionów Polaków regularnie korzysta z internetu, a 97% z nich używa wyszukiwarki Google. Dla firm internet stał się jednym z najważniejszych kanałów promocji, czego dowodzą coroczne wzrosty wydatków na kampanie w internecie. Marketing online daje szereg możliwości, pozwalających za stosunkowo niewielkie pieniądze docierać do potencjalnych odbiorców usług lub produktów. Od lat jedną z najpopularniejszych metod jest SEO, a w przypadku wrocławskich firm, szczególnym powodzeniem cieszy się pozycjonowanie lokalne.

fot. wp

Korzystanie z gotowych wzorów CV to łatwy sposób na szybkie stworzenie profesjonalnie prezentującego się CV. Dowiedz się, co zyskujesz korzystając z kreatora CV online.

fot. wp

Motyw florystyczny od lat nie wychodzi z mody i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. To fantastyczna opcja dla tych, którzy stawiają na ponadczasową klasykę. Kwiaty przepięknie wpasują się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrze, więc wszystko zależy od indywidualnych upodobań.Motyw florystyczny od lat nie wychodzi z mody i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. To fantastyczna opcja dla tych, którzy stawiają na ponadczasową klasykę. Kwiaty przepięknie wpasują się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrze, więc wszystko zależy od indywidualnych upodobań.

REKLAMA