aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

x x 3 4 5 6 7 8 9 x x 12 13 14 15 16 17 18 19 20
fot. lh

Nie stać Cię na korzystanie z drogiego oprogramowania graficznego? Chcesz hobbystycznie tworzyć kompilacje filmów z wakacji w efektowny sposób? A może chciałbyś mieć dobry edytor tekstowy i oprogramowanie biurowe? Zdecydowana większość drogich programów znanych firm ma darmowe odpowiedniki, które wystarczą do domowego użytku.

Dożynki Wojewódzkie

W dniu 9 września 2018r. odbyły się już po raz siódmy Dolnośląskie Dożynki Rolników, w miejscowości Zacisze w gminie Leśna. Z powiatu kamiennogórskiego uczestniczyła delegacja sołectw Stara Białka i Paczyn. 

fot. lh

 
Wiele osób nie wyobraża sobie łazienki bez wanny, nawet w dobie ogromnej popularności kabin prysznicowych. Zdaniem wielu, szybki prysznic nie zastąpi relaksacyjnej, odprężającej, energetycznej kąpieli w wannie, dlatego projektując łazienkę, bardzo często decydujemy się na połączenie obu elementów wyposażenia, umieszczając w niej zarówno wannę, jak i natrysk. Zastanawiasz się jak umiejętnie dobrać wannę i czy lepiej sprawdzi się wanna wolnostojąca, czy w zabudowie? Zobacz jak wybrać wannę do swojej łazienki.

Leszczyniec - festyn, dożynki

W minioną niedzielę (9 września), w ramach działań projektu „Rozwijanie aktywności przez turystykę” współfinansowanego ze środków budżetu gminy Kamienna Góra, w Leszczyńcu odbył się festyn dożynkowy zorganizowany przez Stowarzyszenie „Leszczynieckie Perspektywy” przy współpracy sołtysa i Rady Sołeckiej.

„Szlachetne cechy istnieją naprawdę w szlachetnych ludziach” – Hipokrates

SOPP Packaging

Firma SOPP Packaging Sp. z o.o. w Kamiennej Górze zatrudni pracowników do pracy na stanowisko:
- pakowacz wyrobów czekoladowych
- kierowcę kat. C
- inżyniera produkcji
Kontakt pod nr telefonu 510 093 227; 75 645 11 24 od poniedziałku do piątku do godz. 16:00.

oceń radnego 2018

Już po raz dwunasty proponujemy internautom ocenę radnych. Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy wysłać SMS-a. Zabawa trwać będzie do 22 września 2018 roku do godziny 20.

BikeRajd - podziękowanie

 

EKOtlina – Piknik wiedzy w Krzeszowie

Powietrze jakim oddychamy – czy to jest ważne? Czy można w czasie zabawy rozbudzać świadomość ekologiczną? Na te pytania, ale wiele innych także, będziemy odpowiadać w czasie pierwszego Pikniku Wiedzy EKOtlina, który już 15 września w Krzeszowie. Pikniki będzie połączony z dożynkami.

fot. lh

Kupując telewizor, trzeba mieć na uwadze, by dobrać sprzęt do swoich indywidualnych potrzeb. Czego innego potrzebuje bowiem miłośnik meczów, a czego innego osoba zafascynowana grami na konsoli. Szczególnie w tym drugim przypadku warto zastanowić się nad kupnem NU8002. To telewizor, który znakomicie sprawdza się przy nowoczesnych grach wideo.