Print
fot. lh

Podsłuch telefonu to dzisiaj znacznie więcej niż dostęp do prowadzonych w danym momencie rozmów telefonicznych. Nowoczesna technologia sprawiła, że dzisiaj telefon nie jest tylko urządzeniem do kontaktu głosowego, ale i małym komputerem, który zawiera bardzo wiele danych o korzystającej z niego osobie. Podsłuch telefonu, czyli właściwie aplikacja szpiegowska pozwala zajrzeć do tych informacji.

 

  1. Podsłuch telefonu - co to
  2. Czego się dowiesz...
  3. Jak to działa?

Podsłuch telefonu - co to?

Niezależnie od przyczyn, które skłaniają się do rozważenia zakupu podsłuchu telefonu, warto, abyś poznał bliżej zasady jego działania. Ta aplikacja szpiegowska pozwala skontrolować właściwie każdy telefon, choć praktyka pokazuje, że rozwiązanie to najczęściej wykorzystywane jest w przypadku podejrzeń o zdradę małżeńską, nieuczciwość partnera/współpracownika biznesowego oraz kontroli rodzicielskiej. Szpiegowanie telefonu wymaga jednorazowego dostępu do tego konkretnego urządzenia. Odpowiedzialni producenci nie ujawniają zasad jego instalacji przede wszystkim dlatego, że osoby podejrzewające, że są przedmiotem takiej obserwacji, mogłyby szybko zorientować się, jak pozbyć się podsłuchu.

Czego się dowiesz...

Podsłuchy telefonów wielu osobom nadal kojarzą się wyłącznie z podsłuchiwaniem rozmów, które toczą się "na żywo". Dzisiaj jednak odsłuchiwanie rozmów to tylko skromna część możliwości aplikacji szpiegowskich. Tutaj jest mowa o podsłuchu Facebooka, Instagrama i innych mediów społecznościowych, komunikatorów, w tym oczywiście tego do wysyłania i i odbierania SMS. W zależności od wybranego modelu aplikacji możliwe jest:

Więcej dowiesz się na https://podsluchy24.pl/

Jak to działa?

Zasada działania podsłuchu jest bardzo prosta. Na początku na telefonie, który zamierza się śledzić, należy zainstalować oprogramowanie. Odpowiedzialni producenci zasady instalacji ujawniają dopiero po zakupie aplikacji, potem wszystkie dane z telefonu przesyłane są na serwer, do którego dostęp ma tylko osoba śledząca. Przed zakupem warto rozważyć kilka kwestii, na które wskazują sami producenci (https://www.youtube.com/watch?v=56PjE6TuuZA). Po pierwsze, nie ma możliwości zainstalowania oprogramowania bez dostępu do śledzonego telefonu. Aplikacje działają na konkretnych systemach operacyjnych, warto więc upewnić się, że śledzony telefon ma np. Androida.

 

 

 

undefined