Print
Katharsis

 

KATHARSIS SALON ZDROWIA I URODY
UL. SPACEROWA 5A
BUDYNEK  „ROYAL”
www.salon-katharsis.pl
Tel. 665 408 456

Światowej rangi zabieg silnie liftingujący ULTHERA HIFU ULTRAFORMER.
Technologia HIFU (czyli wysokiej częstotliwości ultradźwięki, silnie skoncentrowane na odpowiedniej głębokości w tkance) jest znana medycynie już od kilkunastu lat. Kilka lat wstecz opatentowano tą technologię w zabiegach medycyny estetycznej. Procedurę tą zapoczątkowała firma ULTHERA w Arizonie w USA.

Bardzo szybko ULTHERA podbiła świat proponując zabiegi silnie liftingujące absolutnie bezinwazyjne dla pacjenta. W kilka tygodni ULTHERA osiąga efekt liftingu mierzący sie z chirurgicznym, operacyjnym podciągnięciem skóry twarzy.

Urządzenie oparte jest na najwyższej klasy mikroprocesorach oraz precyzyjnie skalibrowanych zwierciadłach ultrasonograficznych, które pracują na określonej głębokości skóry dając pewność bezpieczeństwa oraz powodzenia zabiegu liftingującego.

ULTHERA ma pod sobą wieloletnie doświadczenia I niezliczoną liczbę przeprowadzonych testów, które dały możliwość uzyskania niezbędnych certyfiaktów I pozwoleń (m.in. Międzynarodowy certyfiakt jakości I bezpieczeństwa FDA)

Obecnie na rynku jest 95% urządzeń, które wykorzystują technologię HIFU. Najczęściej jest to tylko nazwa marketingowa. Coraz więcej sprzętu niewiadomego pochodzenia zalewa polski rynek kosmetologiczny, kusząc bardzo niskimi cenami urządzeń.
Urządzenia typu HIFU, HIFU 3D oraz wiele innych wkradają sie na rynek imitując prekursora I bardzo często stanowią zagrożenie dla potencjalnych pacjentów, nie wspominajc o całkowitym braku skuteczności działania.
Niskiej jakości podzespoły pracujące w tanim sprzęcie są absolutnie nieprzewidywalne w swoim działaniu, a brak podglądu ultrasonograficznego na ekranie prowadzi do niekontrolowanej penetracji tkanki.
Zabieg HIFU ULTHERA przeznaczony jest tylko i wyłącznie do pracy w obrębie skóry twarzy, szyi I częściowo dekoltu.
Urządzenie HIFU ULTHERA w rękach specjalisty stanowi potężną broń do walki z upływającym czasem, który niemiłosiernie odciska ślad na skórze twarzy.
Kartridże ULTHERA HIFU szybko się zużywają. Zakup nowych, certyfikowanych kartridży wiąże się ze sporym kosztem, dlatego na rynku coraz częściej spotykamy słabej jakości tanie podróbki.

ULTHERA JEST TYLKO JEDNA!!!

W Salonie KATHARSIS wykorzystujemy oczywiście HIFU ULTHERA na którym pracujemy już od ponad 3 lat. Nasze urządzenie było jednym z pierwszych w Polsce. Mamy za sobą wiele przeprowadzonych zabiegów z bardzo dobrymi wynikami.
Jestesmy profesjonalistami z dziedziny KOSMETOLOGII twarzy I ciała, cieszymy sie zadowoleniem naszych pacjentów.

NOWOŚĆ - LASER FRAKCYJNY CO2

Katharsis Kamienna Góra

FRACTIONAL CO2 SYSTEM jest to najbardziej zaawansowana jednostka laserowa medyczna produkcji amerykańskiej z certyfikatem CE I FDA medycznym.
Przeznaczona zarówno dla kosmtologicznych zabiegów z zakrsu medical aesthetic oraz szerokopojętych zabiegów ginekologicznych.
Efekty działania lasera frakcyjnego CO2 są trwałe. Wszelkie niedoskonałości skóry znikają. Laser Co2 to doskonałe urządzenie regenerujące skórę i służące intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Już pierwszy zabieg laserowy przynosi wyraźną poprawę kondycji skóry, a jego rezultaty potęgują się z upływem czasu.
Laser frakcyjny CO2 jest zaawansowanym osiągnięciem techniki laserowej stosowanej w dermatologii. Nie naświetla skóry, ale „dziurkuje” ją tysiącami mikroskopijnych impulsów. Wokół pozostaje zdrowa skóra, dzięki czemu proces leczenia postępuje bardzo szybko. W efekcie następuje całkowita i trwała regeneracja skóry.
Zabiegi laserem frakcyjnym CO2 mogą być wykonywane na wszystkich częściach ciała – twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach, wszędzie tam, gdzie pojawiły się zmarszczki, przebarwienia, blizny, rozstępy.

Wskazania do zastosowania lasera CO2
-odmładzanie skóry
-likwidacja uszkodzeń posłonecznych
-wygładzanie i usuwanie zmarszczek
-redukcja blizn
-zwiotczenie skóry
-„worki” pod oczami,
-soft-lifting,
-wygładzenie, poprawa elastyczności skóry
-rozszerzone pory, zaskórniki
-rozstępy, keloidy
-usuwanie blizn różnego pochodzenia
-leczenie blizn pooparzeniowych
-płytkie, rozległe zmiany naczyniowe
-zmiany pigmentowe, przebarwienia, ostudy, plamy starcze
-niejednolity odcień skóry
-szorstka skóra, wyrównanie nierówności skóry

Katharsis

KOLEJNA NOWOŚĆ TO – NAJNOWSZA TECHNOLOGIA LASEROWEGO ZAMYKANIA NACZYNEK - LASER DIODOWY VENUS

Półprzewodnikowy laser diodowy Venus jest najnowszym rozwiązaniem kosmetologii i medycyny estetycznej. Nowoczesne generatory światła laserowego z falami podczerwonymi w porównaniu do innych laserów zapewniają dużo większe bezpieczeństwo i komfort zabiegu.
Najczęściej teleangiektazje czyli zmiany w układzie naczyniowym skóry pojawiają się na twarzy oraz nogach.
Laser Venus szybko i efektywnie zamyka popękane naczynka, niezależnie od ich umiejscowienia. Następuje całkowita fotokoagulacja naczynia a efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu. Tylko 1 zabieg wystarczy do usunięcia pojedynczych, drobnych naczynek. Jeśli problem jest większy zalecamy zabieg powtórzyć.

Metoda usuwania naczynek laserem diodowym VENUS jest nieporównywalnie lepsza I skuteczniejsza od dotychczasowo proponowanej metody laserem E-light. Podczas zabiegu laser VENUS nie przegrzewa niepotrzebnie tkanek oraz skóry wokół zmian naczyniowych. Działa ściśle w miejscu przeznaczenia I “wymazuje” teleangietazje z powierzchni skóry.

ZABIEG ULTHERA HIFU ULTRAFORMER

08 katharsis karta

Przedstawiamy Państwu urządzenie Ulthera. Wykorzystuje ono technologię HIFU (high intensive focused ultrasound czyli wysoko skoncentrowana fala ultradźwięków dostarczana w głąb skóry frakcyjnie). Zabieg łączy w sobie dwie technologie w celu osiągnięcia maksymalnej skuteczności. Skoncentrowanie wzajemnie się uzupełniających technologii nieablacyjnych gwarantuje jednoczesne napięcie, zagęszczenie oraz ujędrnianie skóry.

Zabieg ma na celu wykonanie pełnego liftingu całej twarzy i szyi lub wybranych jej obszarów bez użycia skalpela tzn. bezinwazyjnie.
światowej rangi specjaliści wypowiadają się, że jest to już najnowocześniejsza, najskuteczniejsza a zarazem ostatnia technika liftingu bezinwazyjnego tuż przed zabiegami operacji plastycznych.

Zabiegi oryginalne Ulthera HIFU są dostępne tylko w kilku miejscach w Polsce!! Od teraz także w naszym Salonie KATHARSIS!!!

Na świecie wykorzystywane są od 4 lat w medycynie estetycznej!!!
Prowadzą do ściśle określonych rezultatów i efektów bez względu na stan skóry oraz zaawansowanie procesów powodujących jej starzenie.

Efekt jest konkretny: LIFTING, NAPIĘCIE, UNIESIENIE, WYGŁADZENIE, UJĘDRNIENIE.


Rezultatem zabiegu na twarz jest wyraźne uniesienie górnych powiek (opadająca powieka), napięcia skóry szyi, policzków, linii żuchwy i podbródka. Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne. Zazwyczaj jeden zabieg wykonany na jednym lub dwóch poziomach głębokości, w zależności od stanu skóry i celów terapii jest wystarczający, aby osiągnąć zadowalający efekt.

HIFU, podobnie jak USG, wykorzystuje ultradźwięki tzw. bezpieczną falę akustyczną.  W USG fala określonej częstotliwości działa jak radar, odbijając się od różnych struktur, np. wątroby, a potem wracając, daje nam obraz na ekranie. W HIFU jej zadanie jest zupełnie inne – ma powodować ruch komórek tkanek. Jeśli nadamy fali odpowiednią częstotliwość, spowoduje w tkance tarcie, a w związku z tym efekt przegrzania. Pojawia się ono w zasadzie tylko na końcu stożka tworzonego przez falę.  Głowica HIFU potrafi kumulować energię na ściśle określonych głębokościach: 1,5 mm, 3 mm lub 4,5 mm w głąb tkanki. Przez pierwsze 1-2 mm skóry fala przechodzi, na odpowiedniej głębokości kumuluje się, powoduje intensywne podgrzanie prowadzące do mikrouszkodzeń. Takie punktowe poparzenia o średnicy 0,5-1 mm i na zadanej głębokości, robi się w odstępach 1-2 mm od siebie. Stymulują one regenerację tkanek i skracanie się włókien kolagenu. Efekt będzie widoczny już bezpośrednio po zabiegu, bo włókna kolagenowe ulegają skróceniu, ale na właściwy rezultat liftingu, w postaci trwałej zmiany kształtu twarzy i napięcia policzków, trzeba zaczekać od kilku tygodni do nawet pół roku.

Efekt powstania nowych włókien kolagenowych (liftingu) trwa od 2 do 6 miesięcy.
Efekty po zabiegu utrzymują się przez około 18 miesięcy.
Efekty widać i czuć natychmiast po wykonanym zabiegu.

Katharsis - Kamienna Góra

TERAPIE ULTHERA HIFU:
- podnoszenie brwi i powiek (tzw. Opadająca powieka)
- spłycanie zmarszczek
- podniesienie i napięcie skóry szyi i podbródka
- odmłodzenie skóry i modelowanie twarzy
- likwidacja tłuszczu
- likwidacja nawisów skórnych i zwiotczeń
- poprawa struktury skóry (skóra staje się gładka i delikatna)
- zmniejszone zmarszczki czołowe
- likwidacja drugiego podbródka

Nasze urządzenie Ulthera jest oryginalnym i najnowocześniejszym urządzeniem dostępnym na świecie. Producent USA Arizona posiada certyfikat urządzenia medycznego, co gwarantuje najwyższą jakość zabiegów.