aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. lh

Nazwa “Classic” nie wzięła się znikąd, ten zegarek wygląda wyśmienicie podczas treningu na siłowni czy podczas uroczystych wydarzeń w garniturze. Ale poza prezentacją, ten zegarek jest wręcz idealny na przechadzki lub biegi w górach - bateria starcza aż do dwóch tygodni. Zegarek sam wykrywa aktywności, które uprawiasz(biegi, chód zwykły, maraton, itp.).

Poza tym zegarek nadaje się w różne pogody – jest wodoszczelny, więc nie trzeba się obawiać o opady deszczu czy śniegu.  Oferuje też możliwość wykonywania i odbierania połączeń, gwarantując przy tym wysoką jakość rozmów. Nie ma chyba lepszego zegarka do biegania, zwłaszcza w górach.

Jakie typy aktywności zegarek może monitorować?

Pokażemy teraz monitoring ćwiczeń, który pokazuje nam przebytą drogę w kilometrach w pokonanej przez nas aktywności fizycznej. Uwzględnimy tylko aktywności fizyczne pasujące do wypadu w góry lub inne miejsca:

Treningi biegowe - umożliwia ustalenie trasy w kilometrach, którą chcesz pokonać.

Bieganie w terenie – Polega na bieganiu m.in. w górach, lesie, pola, itp.

Marsz w terenie – Polega na chodzie w terenach typu: las, góry, itp.

Marsz na bieżni - Powolny chód na bieżni

Kolarstwo - Przejażdżka rowerowa na określony dystans

 Wspinaczka – Polega na monitorowaniu twojej wspinaczki w górach, ścianach wspinaczkowych, itp.

Bieg przełajowy - bieg ustalony specjalnie w miejscach, gdzie bieg jest utrudniany przez naturę.

Inne - Są to inne formy wykonywania aktywności fizycznej.

Podsumowanie:

Poza trybami lądowymi, zegarek też ma wbudowane tryby typu triathlon, ruch na bieżni, orbitrek, ergometr oraz pływanie na basenie lub wodach otwartych. Jest to jeden z najlepszych zegarków do zakupu, jeśli cenisz sobie urozmaicone formy uprawiania sportu.

Słuchanie muzyki

Można sobie także bezproblemowo pobrać muzykę i jej słuchać poprzez bezprzewodowe słuchawki. Ze względu na dużą ilość pamięci, można też sobie pozwolić na dużą ilość piosenek na zegarku. Można także sterować multimediami na telefonie poprzez używanie zegarka.

Śledzenie Snu

Zegarek w nocy podczas snu monitoruję twoje tętno, ilość oddechów i według tych danych przedstawia ci informację na temat twojego snu. Zegarek jest na tyle fajny, że notuje dokładną godzinę twojego zaśnięcia. Po przebudzeniu, możesz sprawdzić ogólną ocenę swojego i sugerowane rekomendacje zegarka w celu poprawienia jakości swojego snu.

Jakość rozmów

Trudno się skarżyć - zegarek nigdy nie powodował w moim wypadku żadnych zakłóceń, rozmowy były głośne i wyraźne. Na dodatek wygodne, zwłaszcza gdy obydwie ręce miałem zajęte.

Bateria, długość, ładowanie

Bateria może pożyć aż do dwóch tygodni, oczywiście w zależności od tego, w jakich celach używało się zegarka. Zegarek można naładować w przeciągu 2 godzin za pomocą adaptera i kabla USB-C, którego się dostaje razem z zegarkiem.

Prezentacja zegarka

Zegarek jest także przyjemny wizualnie, ponieważ idealnie dopasowuje się do różnych ubrań, czy to garniturowych lub codziennych. Można też wymienić do niego paski na skórzane albo gumowe – obydwa są wygodne i niewyczuwalne na ręce.

Podsumowanie:

Elegancki, wodoszczelny, z wieloma funkcjami monitorowania twojego biegu - wręcz idealny do wędrówek w górach i prowadzenia zdrowego trybu życia. Istnieją też funkcję pomiaru pulsu lub stresu, co jest zawsze miłym bonusem. Huawei Watch GT 2 Classic jest niesamowicie użytecznym gadżetem, zwłaszcza gdy chcesz się udać na wycieczki, zwłaszcza na Południe Polski, czyli tereny górzyste!

REKLAMA

ds21