aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

starostwo Kamienna GóraOd 1 stycznia 2020r. wchodzi w życie zmiana ustawy Prawo o ruchu drogowym dotycząca kar za nieprzerejestrowanie pojazdów (Dz. U. z 2019r. poz. 1579)

Kamienna Góra - Biała Wstążka

Dzisiaj (czwartek, 5 grudnia) w ramach ogólnoświatowej kampanii "Biała Wstążka" na ulicach Kamiennej Góry młodzież wręczała przechodniom wstążeczki oraz ulotki.

Stara Białka

Dzisiaj (czwartek, 5 grudnia) odbył się odbiór techniczny wyremontowanej drogi powiatowej w Starej Białce.

Lubawka - Choppers Garage

Choppers Garage organizuje drugą edycję Rockowego Grania, imprezy charytatywnej dla dzieci z domów dziecka.

fot. LZS-ZB

W niedzielę (1 grudnia) rozegrany został Wojewódzki Finał piłki halowej chłopców do lat 14. Na hali sportowej w Oławie zagrało osiem drużyn, które wygrały finały strefowe.

Kamienna Góra - Muzeum Tkactwa

Podczas jarmarku świątecznego Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprasza na spotkanie, podczas którego wspólnie śpiewane będą najpiękniejsze polskie pieśni adwentowe, kolędy i pastorałki.

Lubawka - Malarstwo dziecięcej wyobraźni

Dzisiaj (środa, 4 grudnia) w Domu Kultury w Lubawce można było obejrzeć prace Katarzyny Włodarczyk.

Chełmsko Śląskie - MKS - Mikołaj

Młodych piłkarzy MKS Chełmsko Śląskie odwiedził dzisiaj (środa, 4 grudnia) jeden z najstarszych na terenie gminy Lubawka Mikołajów.

policja Kamienna Góra

W czwartek (12 grudnia) w Komendzie Powiatowej Policji w Kamiennej Górze (ul. Lubawska 6) odbędzie się otwarte spotkanie "Parkuj odpowiedzialnie - szanuj innych użytkowników ruchu drogowego".

policja Kamienna Góra

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Kamiennogórskiej Policji wspólnie z funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego z Wrocławia przeprowadzili na terenie powiatu kamiennogórskiego działania, w trakcie których zabezpieczyli 9 automatów do gier o wartości nie mniejszej niż 45000 zł.

strazW nocy z wtorku na środę (3/4 grudnia) strażacy wezwani zostali do pożaru samochodu dostawczego stojącego przy kamiennogórskim rynku.

Lubawka - spotkanie z literaturą

Dzisiaj (środa, 4 grudnia) w Domu Kultury w Lubawce odbyło się kolejne spotkanie z literaturą polską. Tym razem gościem był Konrad Szołajski.

policja Kamienna Góra

Dzisiaj (środa, 4 grudnia) funkcjonariusze kamiennogórskiej drogówki będą uczestniczyć w ogólnokrajowej akcji „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Celem działań jest zmniejszenie liczby wypadków drogowych, w których uczestniczą piesi oraz rowerzyści.

Lubawka - Kwiatuszki Lnu

Dzisiaj (wtorek, 3 grudnia) w Domu Kultury w Lubawce odbył się jubileuszowy koncert "Kwiatuszków Lnu".

Kamienna Góra - zalew

Dzisiaj (wtorek, 3 grudnia) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbyła się prezentacja koncepcji zagospodarowania zalewu w Kamiennej Górze. Dotychczasowy Ośrodek Wypoczynku Świątecznego może zmienić się w park aktywnej rekreacji i stać się magnesem dla inwestorów.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku