aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

kssudetyMłodzicy KS Sudety rozpoczęli finałową rozgrywkę. Młodzi siatkarze walczą o miejsca 5-8 na Dolnym Śląsku.

fot. an

Wczoraj (piątek, 24 stycznia) w Jeleniej Górze odbył się półfinał strefy jeleniogorskiej dziewcząt w mini piłce koszykowej. Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry zajęły drugie miejsce i wywalczyły awans do finału strefy.

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (piątek, 24 stycznia) na sali gimnastycznej w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej chłopców w ramach Licealiady.

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (środa, 22 stycznia) na Hali Sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady.

fot. MOS Kamienna Góra

Wczoraj (poniedziałek, 20 stycznia) na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Pisarzowicach odbył się finał powiatowy w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Dzisiaj (wtorek, 21 stycznia) rozegrane zostały Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W miniony weekend odbył się turniej tenisa ziemnego o puchar miasta Dvůr Králové nad Labem w kategorii juniorów.

Pisarzowice - tenis stołowy - memoriał

Dzisiaj (niedziela, 19 stycznia) w Pisarzowicach odbył się drugi dzień dwunastego Memoriału Bronisława Furtaka i Jacka Urbana w tenisie stołowym.

Kamienna Góra - AMS Mini Volley

Wczoraj (sobota, 18 stycznia) w Międzyrzeczu zawodnicy AMS „Mini Volley” z Kamiennej Góry wzięli udział w silnie obsadzonym Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki w kategorii „dwójek” chłopców.

Pisarzowice - tenis stołowy - memoriał

Sala sportowa przy szkole w Pisarzowicach gościła dzisiaj (sobota, 18 stycznia) młodych tenisistów biorących udział w Memoriale Bronisława Furtaka i Jacka Urbana.

MOS Kamienna Góa

Dzisiaj (piątek, 17 stycznia) na krytej pływalni w Kamiennej Górze odbyły się zawody powiatowe w pływaniu drużynowym w ramach Igrzysk dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Licealiady.