aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. via sh

Dzisiaj (piątek, 15 grudnia) w Mezimesti (Czechy) młodzi szachiści z Kamiennej Góry i Marciszowa startowali w młodzieżowym turnieju szachowym.

VII Powiatowy Turniej Gier i Zabaw "Mikołaj na sportowo"

Dzisiaj (piątek, 15 grudnia) na hali sportowej przy szkole w Pisarzowicach odbył się VII Powiatowy Turniej Gier i Zabaw "Mikołaj na sportowo".

Kamienna Góra - Szkoła Podstawowa nr 2

W piątek (8 grudnia) w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się I Turniej Piłki Ręcznej, w którym o zwycięstwo walczyły drużyny mieszane z klas IV - VII.

Kamienna Góra - półfinał strefy jeleniogórskiej

Dzisiaj (wtorek, 12 grudnia) na sali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze rozegrany został półfinał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych.

MOS Kamienna GóraW piątek (8 grudnia) na sali ZSZiO w Kamiennej Górze odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych.

Mini Volley

W sobotę (9 grudnia) w Miliczu zawodniczki Akademii Młodego Sportowca „MINI VOLLEY” pod wodzą trenerów: Marcina Bieńkowskiego i Daniela Gontko, brały udział w turnieju minisiatkówki. Zawody zorganizowane zostały w ramach Programu Upowszechniania Piłki Siatkowej realizowanego przez Impel Wrocław.

Kamienna Góra - Mikołajkowy Turniej Szachowy

Dzisiaj (sobota, 9 grudnia) w Miejskim Centrum Kultury Fizycznej w Kamiennej Górze rozegrany został Mikołajowy Turniej Szachowy.

fot. via MOS Kamienna Góra

We wtorek (5 grudnia) w Pisarzowicach rozegrane zostały powiatowe zawody w tenisie stołowym uczniów szkół podstawowych.

Czarny Bór

W Gminnym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czarnym Borze odbył się "I Mikołajkowy Turniej w warcaby 100-polowe". Wzięło w nim udział 28 uczniów z klas siódmych szkoły podstawowej i drugich gimnazjum.

Pisarzowice-  Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W Pisarzowicach rozegrane zostały dzisiaj (środa, 6 grudnia) Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. W zawodach powiatowych rywalizowali uczniowie klas siódmych szkół podstawowych i gimnazjaliści.