aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Bóbr Marciszów

Trampkarze Bobra Marciszów uczestniczyli w dniach 14-17.07.2019 w finale rozgrywek Piłkarska Kadra Czeka w Zamościu będącej jednocześnie Mistrzostwami Polski LZS.

Chełmsko Śląskie - Summer Cup

Dzisiaj (wtorek, 16 lipca) na boisku przy szkole w Chełmsku Śląskim rozegrany został Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Summer Cup. Byłą to jedna z wakacyjnych propozycji Wiejskiego Domu Kultury.

W połowie sierpnia ruszają rozgrywki piłki nożnej z udziałem drużyn z powiatu kamiennogórskiego.

Znane są już pary pierwszej rundy Pucharu Polski w okręgu jeleniogórskim. Mecze rozegrane zostaną 21 sierpnia. Początek o godzinie 17:00.

Kamienna Góra - Orlik - skrzaty

Wczoraj (piątek, 5 lipca) na Orliku nad zalewem w Kamiennej Górze rozegrany został Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Skrzatów.

MKS Chełmsko ŚląskieMłodzi piłkarze MKS Chełmsko Śląskie wyjdą na murawę wraz z zawodnikami Zagłębia Lubin. Na inaugurację ekstraklasy będą eskortą dorosłych zawodników.

fot. użyczone

W Dusznikach Zdroju odbyły się Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim. Z imprezy z medalami wrócili zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.

Aktualizacja 01.07.2019.

KS Relax Kamienna Góra

Wczoraj (sobota, 29 czerwca) KS Relax Kamienna Góra wystawił dwie drużyny rywalizujące w zawodach w Kielcach i Strzegomiu.

Lubawka - turniej oldbojów

Pięć drużyn wystartowało w dzisiejszym (sobota, 29 czerwca) piątym turnieju oldbojów im. Staszka Podobińskiego. Zawody zorganizowane zostały w Lubawce przez miejscowego Orła.

AMS Mini Volley Kamienna Góra

W dniach 23.06-26.06.2019 r. zawodniczki Akademii Młodego Sportowca „MINI VOLLEY” z Kamiennej Góry brały udział w XXV Ogólnopolskim Finale Mini Siatkówki Kinder+ Sport 2019 w Zabrzu.