Dzisiaj (czwartek,14 listopada) w Marciszowie odbyły się zawody powiatowe w piłce koszykowej 3x3 w kategorii dziewcząt i chłopców. Były to zawody zorganizowane w ramach Igrzysk Dzieci.

Dzisiaj (poniedziałek, 12 listopada) w Jeleniej Górze odbył się Finał Wojewódzki w koszykówce 3 x 3 chłopców. W turnieju grała drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry.

siatkowka

W niedzielę (10 listopada) w Janowicach Wielkich rozegrany został turniej strefy jeleniogórskiej LZS w piłce siatkowej. W rywalizacji uczestniczyły dwa zespoły z powiatu kamiennogórskiego.

W sobotę (9 listopada) na hali Zespołu Szkół w Lubawce rozegrane zostały mistrzostwa LZS w piłce halowej chłopców do lat 14 o Puchar burmistrza Miasta i Gminy Lubawka.

AMS Mini Volley Kamienna Góra

W sobotę (9 listopada) w Ząbkowicach Śląskich odbył się kolejny turniej dziewcząt w ramach Volleymania Dolny Śląsk.

Dzisiaj (niedziela, 10 listopada) w Jeleniej Górze rozegrany został VI Bieg Niepodległości.

Kamienna Góra - KS Sudety - młodziczki

Dzisiaj (niedziela, 10 listopada) na sali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze rozegrane zostały turnieje młodziczek i młodzików KS Sudety. W obu grupach były to zawody kończące pierwszy etap rozgrywek.

Kolejka 12 - 9-10 listopada

Kolejka 14 - 9-10 listopada