aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

x x 3 4 5 6 7 8 9 x x 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Dzisiaj (niedziela, 19 sierpnia) w Wałbrzychu odbył się XIX Toyota Półmaraton Wałbrzych. Rywalizacji na głównej trasie towarzyszył bieg na 10 km zdominowany przez zawodników z powiatu kamiennogórskiego.

 

Półmaraton 21,0975 km
Sebastian Bański (Kamienna Góra, Sudeckie Wycieczki Biegowe) 49 w open, 17 w M20, czas 1:28:32
Tadeusz Sitek (Marciszów) 165 w open, 3 w M60, czas 1:38:17
Jacek Zgłobicki (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 372 w open, 139 w M30, czas 1:46:40
Krystian Ladenberger (Kamienna Góra, Berger Team) 392 w open, 146 w M30, czas 1:47:05
Stanisław Wąsala (Kamienna Góra) 432 w open, 29 w M50, czas 1:47:56
Dariusz Śnieżny (Lubawka, Lubawka Team) 467 w open, 32 w M50, czas 1:48:55
Daniel Wójcik (Kamienna Góra, Black Running) 487 w open, 78 w M20, czas 1:49:21
Piotr Oleksy (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 709 w open, 247 w M30, czas 1:55:01
Paweł Cedzidło (Lubawka, Lubawka Team) 800 w open, 244 w M40, czas 1:57:00
Damian Słowiński (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 865 w open, 298 w M30, czas 1:58:21
Alicja Jęczmieniak (Lubawka, Lubawka Team) 883 w open, 74 wśród kobiet, 22 w K40, czas 1:58:48
Karol Leszczyński (Pisarzowice, Lubawka Team) 886 w open, 274 w M40, czas 1:58:49
Katarzyna Mitro (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 1284 w open, 144 wśród kobiet, 41 w K40, czas 2:07:15
Tomasz Kania (Kamienna Góra) 1346 w open, 445 w M30, czas 2:08:27
Andrzej Kubielewicz (Kamienna Góra) 1482 w open, 24 w M60, czas 2:11:06
Monika Babik (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 1653 w open, 248 wśród kobiet, 83 w K40, czas 2:14:47
Marlena Kurowska (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 1752 w open, 276 wśró kobiet, 123 w K30, czas 2:16:55
Monika Macowska (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 2380 w open, 545 wśród kobiet, 236 w K30, czas 2:34:29
Małgorzata Cedzidło (Lubawka, Lubawka Team) 2517 w open, 603 wśród kobiet, 216 w K40, czas 2:44:31
Łukasz Adamczyk (Kamienna Góra) 2611 w open, 704 w M30, czas 2:59:23

Bieg po zdrowie 10,5 km
Łukasz Kondratowicz (Kamienna Góra, Faurecia Wałbrzych) 1 w open, 1 w M30, czas 39:17
Krystian Gryczuk (Kamienna Góra, Lsk Lomnice Nad Popelkou) 3 w open, 2 w M20, czas 41:12
Andrzej Cukier (Kamienna Góra, Sp-1 Kamienna Góra) 6 w open, 1 w M40, czas 42:09
Wojciech Cepielik (Pustelnik, Biegam w Sudetach) 43 w open, 18 w M30, czas 51:00
Katarzyna Mrówka (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 56 w open, 3 wśród kobiet, 2 w K30, czas 53:20
Krzysztof Klich (Kamienna Góra, Kamiennogóska Grupa Biegowa) 59 w open, 24 w M30, czas 53:20
Andrzej Popławski (Jarkowice) 67 w open, 8 w M50, czas 55:25
Krzysztof Trawiński (Kamienna Góra, Dr. Schneider Automotive Polska) 71 w open, 16 w M40, czas 56:12
Krzysztof Karwacki (Kamienna Góra) 74 w open, 18 w M40, czas 56:31
Magdalena Kałuża (Kamienna Góra) 126 w open, 22 wśród kobiet, 10 w K30, czas 1:00:25
Andrzej Kacprzyk (Kamienna Góra) 129 w open, 11 w M50, czas 1:00:29
Barbara Trawińska (Kamienna Góra) 151 w open, 30 wśród kobiet, 15 w K30, czas 1:01:46
Beata Śnieżna (Lubawka, Lubawka Team) 156 w open, 33 wśród kobiet, 1 w K50, czas 1:02:02
Leszek Łabuda (Kamienna Góra) 159 w open, 13 w M50, czas 1:02:12
Dominika Skrzypiec (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 188 w open, 47 wśród kobiet, 12 w K20, czas 1:03:47
Łukasz Węglowski (Kamienna Góra, Kb Faurecia Wałbrzychstoor) 239 w open, 64 w M30, czas 1:07:23
Aneta Remiszewska (Kamienna Góra) 295 w open, 97 wśró kobiet, 45 w K30, czas 1:12:10
Dariusz Jurkowski (Kamienna Góra) 296 w open, 72 w M30, czas 1:12:12

Wyniki datasport.pl

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez