aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Krzeszów - turniej siatkówki

W piątek (18 października) odbył się turniej piłki siatkowej o Puchar Starosty Kamiennogórskiego. Na sali sportowej w Krzeszowie spotkało się pięć drużyn, w tym dwie drużyny mieszane reprezentujące Joyson Safety Systems oraz LKS Pagaz Krzeszów oraz trzy drużyny męskie : LKS Bóbr Marciszów, Statyści Kamienna Góra i Cystersi Pagaz Krzeszów.

 

Turniej rozpoczął bardzo wyrównany mecz drużyn mieszanych, który zakończył się zwycięstwem 2:1 drużyny Pagazu. Mieszana drużyna Joyson Safety Systems brała udział w dalszej części turnieju rozgrywając dwa mecze z LKS Bóbr Marciszów i Cystersami z Krzeszowa.

W meczu finałowym turnieju Statyści z Kamiennej Góry wygrali 2:0 z siatkarzami LKS Bóbr Marciszów. Puchar Starosty odebrali kamiennogórscy Statyści a wszystkie drużyny otrzymały piłki ufundowane przez Joyson Safety Systems Poland w Krzeszowie.

LKS Pagaz Krzeszów jako organizator turnieju dziękuje firmie Joyson Safety Systems w Krzeszowie za sponsorowanie imprezy oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Krzeszowie za użyczenie sali gimnastycznej.

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA