aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Poniżej można znaleźć zdjęcia prezentujące jak powinien wyglądać identyfikator wolontariusza 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, tegoroczna tekturowa puszka do zbierania datków oraz przenośny terminal do płatności zbliżeniowych na rzecz WOŚP, w który zostanie wyposażonych 300 wolontariuszy na terenie całej Polski.

 

Każdy wolontariusz 24. Finału WOŚP, którego spotkacie w najbliższą niedzielę (10 stycznia) na ulicach miast oraz na finałowych imprezach zamkniętych, powinien posiadać:
aktualny identyfikator noszony w widocznym miejscu, z imieniem, nazwiskiem, zdjęciem, numerem zbiórki, hologramem i kodem QR,
tekturową puszkę, 
samoprzylepne, czerwone serduszka. 

Jeśli będzie to wolontariusz z przenośnym terminalem umożliwiającym płatności zbliżeniowe na rzecz WOŚP - powinien on nosić specjalną koszulkę z informacją, że dana osoba przyjmuje datki przekazywane kartami płatniczymi (zdjęcie koszulki znajdziecie poniżej). Dodatkowo, w trosce o bezpieczeństwo transakcji każdy terminal będzie oznaczony naklejką z hologramem WOŚP. Logo Orkiestry będzie także wyświetlane na ekranie urządzenia w trakcie transakcji. 

Tak wygląda tegoroczny identyfikator wolontariusza 24. Finału WOŚP:

REKLAMA

ds21