Print
WOŚP Chełmsko Śląskie

W Chełmsku Śląskim rozpoczął się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku orkiestra gra w budynku szkoły.

Aktualizacja 21:22
Znamy zebraną kwotę.

W Chełmsku Śląskim zebrano 23 250 zł.

Aktualizacja 18:05
W Chełmsku Śląskim trwają prezentacje wykonawców oraz licytacje. Hol szkoły wypełniony jest mieszkańcami.

Wyniki turnieju tenisa stołowego
W kategorii młodzież wygrał Hubert Łojko. Drugie miejsce zajął Kacper Zięba, trzecie Kacper Topolski Kacper. W kategorii starszej najlepszym zawodnikiem był Krystian Kwiecień. Drugie miejsce zajął Mariusz Zbrzyzny, trzecie Kamil Bulkiewicz.

Oryginalna informacja
Od rana w szkole odbywa się turniej tenisa stołowego. Do rozgrywek dzieci i młodzieży przystąpiło ok. 20 zawodników. Po nich grać będą seniorzy.

Trwa również kiermasz ciast.

Część artystyczna rozpocznie się o godzinie 15:00. W tym roku cała impreza, z powodu remontu parkietu na sali gimnastycznej, odbywa się na szkolnym korytarzu.