aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu Sylwester Baćko - kandydat do Sejmiku - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL Izabela Górecka - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Violetta Majak - materiał sfinansowany przez KW Dialog Dariusz Kurowski - materiał wyborczy KWW Razem KG Aleksandra Krawczyk - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Ewa Kocemba - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Bożena Kończak - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska materiał sfinansowany ze środków KWW Ogniwo Tomasza Kulona materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog Arkadiusz Dybiec - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Andrzej Pawlukiewicz - materiał sfinansowany przez KWW Porozumienie Wyborcze Grzegorz Rozwadowski - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Urszula Machaj - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Joanna Cebula - kandydatka do rady powiatu - materiał sfinansowany przez KWW Nowoczesna Gmina 2023 Franciszek Walka - materiał sfinansowany przez KWW Razem KG Zenon Król - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska 19 Tomasz Baćko - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL
Lubawka - rynek

Dzisiaj (środa, 17 października) na lubawskim rynku stanęła laweta ze stołem i krzesłami. To na niej mieli dyskutować kandydaci na burmistrza Lubawki.

wybory 2018O północy minął termin zgłaszania kandydatów na wójtów i burmistrzów. W Lubawce prawo zgłoszenia kandydata na burmistrza miały cztery komitety.

Kamienna Góra - konwencja wyborcza - koalicja obywatelska

Dzisiaj (niedziela, 7 października) na dziedzińcu Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbyła się konwencja koalicji obywatelskiej. Ugrupowanie idzie do wyborów pod hasłem „Jeśli chcesz więcej...”.

Aktualizacja 21:05

wybory 2018Dzisiaj (środa, 26 września) odbyło się losowanie jednolitych numerów dla list kandydatów komitetów wyborczych, które zarejestrowały listy kandydatów co najmniej w połowie okręgów w wyborach do wszystkich sejmików województw i przynajmniej jedną listę do każdego sejmiku.

Kamienna Góra - konwencja PiS

Pod takim hasłem dzisiaj (sobota, 6 października) na dziedzińcu Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbyła się powiatowa przedwyborcza konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Zaprezentowani zostali kandydaci do rad gmin i miast, wójta i burmistrza oraz do sejmiku.

wybory 2018Dzisiaj (środa, 26 września) o północy mija termin rejestracji kandydatów na wójtów, burmistrzów. W Kamiennej Górze o fotel burmistrz ubiegać się będzie najprawdopodobniej sześcioro kandydatów.

wybory 2018Dzisiaj (piątek, 28 września) odbyło się losowanie numerów list wyborczych komitetó, które wystawiają kandydatów w wyborach do rady powiatu kamiennogórskiego.

wybory 2018PKW udostępniła informację o zgłoszonych kandydatach na wójta Marciszowa (stan na 24.09.2018, godz. 17:00).

Aktualizacja 27.09.2018. godz. 8:12)

wybory 2018O północy minął termin zgłaszania kandydatów na wójtów i burmistrzów. W gminie Kamienna Góra prawo zgłoszenia kandydata na wójta miały dwa komitety.

wybory 2018PKW opublikowała informację o pierwszym kandydacie na wójta/burmistrza zgłoszonym na terenie powiatu kamiennogórskiego (dane z 21.09.2018, godz. 18:23).