aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz z Marcinem Krzyżanowskim, wicemarszałkiem województwa dolnośląskiego

Kamienna Góra rozpoczyna kolejny program prozdrowotny skierowany do mieszkańców miasta. Tym razem zajmiemy się profilaktyką i wczesnym wykrywaniem nowotworów złośliwych dolnego odcinka przewodu pokarmowego u kobiet i mężczyzn.

Kamienna GóraXLVI Sesja Rady Miasta odbędzie się 27 października 2021 r. (środa) o godz. 13.00 w sali Nr 211 Urzędu Miasta, z następującym porządkiem obrad:

Kamienna GóraUrząd miasta w Kamiennej Górze podpisał umowę na budowę nowoczesnej toalety nad kamiennogórskim Zalewem. Inwestycja ma zostać zrealizowana w trybie zaprojektuj i wybuduj. Publiczny sanitariat zostanie ustawiony na promenadzie spacerowej.

lubawka Informujemy, że od stycznia 2021 roku Urząd Miasta Lubawka wystawia zaświadczenia w ramach programu „Czyste Powietrze”.

Opieka wytchnieniowa - edycja 2022

MIEJSKO - GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W LUBAWCE ogłasza nabór wniosków do Programu „Opieka wytchnieniowa - edycja 2022”

umkg czyste powietrzeStartujemy z programem „Czyste Powietrze” w Kamiennej Górze. Zapraszamy mieszkańców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 25 października o godz. 16:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury przy ul. Kościuszki 4 w Kamiennej Górze.

 kondolencje

Ogłoszenie - działki budowlane Leszczyniec - IV przetarg

OGŁOSZENIE Wójt Gminy Kamienna Góra ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony  na sprzedaż dwóch  nieruchomości gruntowych niezabudowanych z gminnego zasobu nieruchomości :

fot. UM Kamienna Góra

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku rozpocznie się przebudowa starego jazu na rzece Zadrna przy ul. Tadeusza Kościuszki. Ta budowla hydrotechniczna, zasilająca w wodę kamiennogórski Zalew, od dawna jest w złym stanie i od lat czeka na poprawę.

fot. UM Kamienna Góra

Kolejny awans Kamiennej Góry w rankingu „Liderzy inwestycji” przygotowywanym przez samorządowy magazyn „Wspólnota”. W najnowszym zestawieniu nasze miasto znalazło się na 38 pozycji wśród miast powiatowych. Kamienna Góra zaliczyła awans z 72 miejsca, wcześniej zajmowała pozycję - 230.

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA

ds21