aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze

Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprasza na spotkanie z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Aktywne pogranicze

Urząd miasta zaprasza na bezpłatną wycieczkę po atrakcjach Kamiennej Góry. Zbiórka przy Arado. Startujemy 4 sierpnia o godz. 10. Na zakończenie zaplanowaliśmy ognisko z kiełbaskami.

225 Jarmark Staroci i Rękodzieła

W najbliższy weekend w kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej odbędą się koncerty w ramach tegorocznej edycji festiwalu Musique d’elite.

 wystawa

WYSTAWA „POLISH AMERICANS/AMERICAN POLES POLSCY AMERYKANIE/AMERYKAŃSCY POLACY”
30.07. – 31.08.2021, Plac Ratuszowy w Jeleniej Górze

 luxmed

LUX MED jeden z największych realizatorów Programu Profilaktyki Raka Piersi zaprasza na bezpłatną mammografię dla Pań w wieku od 50 do 69 lat. Badania refundowane przez NFZ wykonywane są w mobilnej pracowni mammograficznej.

fot. CBK Krzeszów

Centrum Biblioteczno- Kulturalne w Krzeszowie zaprasza na koncert Gary Moore Tribute Band. Występ gwiazdy wieczoru poprzedni gitarowy roast przygotowany przez lokalnych wykonawców.

Kamienna Góra - Muzeum Tkactwa

fot. Europejska Perła Baroku

W Krzeszowie trwa kolejna edycja Letnich Koncertów Organowych. Ten cykl koncertowy jest jedynym takim wydarzeniem w Polsce, gdzie koncerty grane są dwa razy dziennie, są zupełnie bezpłatne i otwarte dla wszystkich. Nie lada gratką dla odwiedzających Pocysterskie Opactwo są też prezentacje organowe „Dotknij Englera”, po każdym z koncertów słuchacze mogą wejść na emporę organową i poznać instrument - również od środka.

Krzeszów, Kino za Rogiem

Kino za Rogiem w Krzeszowie zaprasza dzieci na bezpłatne seanse. Filmy wyświetlane będą w czwartki o godzinie 15:00. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna: 75-610-60-15.

REKLAMA

ds21