aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Opawa

MUKN Pod Stróżą Miszkowice i mieszkańcy Opawy zapraszają miłosników naarciarstwa biegowego do odwiedzenie przygotowanych w Opawie tras biegowych.

wok

16 lutego o godz. 20.00 w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na Piaskowej Górze odbędzie się niesamowity koncert Nullizmatyka.

Wałbrzych - Stara Kopalnia

Stara Kopalnia w Wałbrzychu zaprasza na koncert jazzowy. 2 lutego Klub Muzyczny Montownia wypełnią dźwięki trąbki, saksofonu, perkusji i kontrabasu.

Lubawka - piknik pod Florianem

W sobotę (27 stycznia) ponownie ożyje polana "pod Florianem" w Lubawce. Tego dnia członkowie stowarzyszenie "Przymierze" im. Opata Bernarda Rosy zapraszają na II Piknik Rodzinny.

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza od 19 do 21 stycznia 2018.

Kamienna Góra - Centrum Kultury

Kolejny spektakl z cyklu Mamo, tato - teatr przyjechał! wystawiony zostanie w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza.

Aktualizacja 18.01.2017.

stand-up - Pisarzowice

Do Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Pisarzowicach wraca stand-up. W piątek (19 stycznia) wystąpi dwójka komików.

Centrum Kultury - Kamienna GóraCentrum Kultury w Kamiennej Górze informuje, że z przyczyn od nas niezależnych zmienione zostały dni feryjnych spotkań z szachami.
Ferie z szachami odbywać się będą w środy i piątki od godz. 10.00

PZW Kamienna Góra Miasto

Zarząd koła PZW Kamienna Góra "Miasto" zaprasza członków koła na zgromadzenie sprawozdawcze, które odbędzie się w dniu 21 stycznia w Urzędzie Miasta.

fot. Stara Kopalnia

W nowym roku Stara Kopalnia w Wałbrzychu powraca ze spotkaniami w kawiarni Sztygarówka. Już jutro (czwartek, 11 stycznia) zaprasza na spotkanie z jednym z autorów prac na wystawie Depercepcje - artystą Piotra Saulem. Uczestnicy spróbują odpowiedzieć na pytanie "Czym dziś jest street art?" Czy to jeszcze sztuka, czy już wandalizm?