aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra - bieg - Zdobywca Góry Parkowej

Rozpoczęły się zapisy uczestników biegu Zdobywca Góry Parkowej oraz Mistrzostw Kamiennej Góry w nordic walking. Udział w imprezie będzie bezpłatny, podobnie jak w ubiegłym roku.

Wałbrzych - Stara Kopalnia

W niedzielę (24 lutego) w Starej Kopalni w Wałbrzychu odbędzie się wernisaż wystawy fotografii MODA POLSKA w Wałbrzychu Tadeusz Rolke

Burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz oraz rada miasta zapraszają na jarmark staroci i rękodzieła. Jarmark odbędzie się w najbliższą sobotę (23 lutego) na kamiennogórskim rynku.

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza na premierę spektaklu.

CBK Pisarzowice

Zapraszamy na znakomity Dzień Kobiet do Pisarzowic. Ta ostatnia sobota karnawału to istne szaleństwo rodem z Brazylii.

Z flagą na Trójgarbie

W tym roku, po raz czwarty, odbędzie się Półmaratonu Górskiego "Z flagą na Trójgarbie". Start i meta wyznaczone zostały na boisku w Witkowie.

Kamienna Góra - Centrum KulturyZnany jest już wykonawca, który zagra w Kamiennej Górze w ramach kwietniowego Koncertu Miesiąca. Centrum Kultury zapowiedziało, że wystąpi Teddy Jr. (Holandia).

Krzeszów - Nocne zwiedzanie

Krzeszowskie opactwo zaprasza na kolejne Nocne Zwiedzanie. Podczas wyprawy odwiedzane są niedostępne miejsca. Przejścia odbywają się w maksymalnie 20-osobowych grupach, prowadzone są przez doświadczoną kadrę przewodników, a ich urozmaiceniem są towarzyszące zwiedzającym artystyczne widowiska i spektakle.

pttk PTTK Oddział Ziemi Kamiennogórskiej ogłosił plan rajdów zaplanowanych w ramach cyklu Poznajemy Góry 2019. Pierwszą wyprawę zaplanowano n a 17 marca, ostatnią na 20 października.

LenDog

Znany jest już termin piątej edycji zawodów dogtrekkingowych LenDog. Miłośnicy spędzania wolnego czasu z psami, na świeżym powietrzu i w pięknych okolicach mogą rezerwować czas w trzecią sobotę września.