aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

 pies

W Ogorzelcu w rejonie byłego zakładu "INCO" od kilku dni błąkał się pies.

04 pies

W Czadrowie w rejonie budynku numer 133 od kilku dni błąka się pies.
Szukamy właściciela (opiekuna) psa, lub osoby, która byłaby zainteresowana adopcją czworonoga. Informacja: Urząd Gminy Kamienna Góra, tel. 75 610 6276.

pies

Pilnie poszukujemy domu dla młodego, dwunastomiesięcznego psiaka, gdyż w swoim młodym życiu wiele już przeszedł. Jako szczenię został wraz z trójką rodzeństwa wyrzucony w kartonie. Obecnie wraca z adopcji. Niestety nie może przebywać z małymi dziećmi.

pies

Dzisiaj rano w Szarocinie w rejonie budynku nr 2 znaleziono szczeniaka (pies).
Szukamy właściciela (opiekuna) psa lub osoby, która byłaby zainteresowana adopcją czworonoga. Informacja: Urząd Gminy Kamienna Góra, tel. 75 610 6278.

koza

Koza złapana w Krzeszowie w okolicach Wańczykówki mocno zestresowana miała na szyi zawiązany parciany sznurek, który widać na zdjęciu.

Aktualizacja 15:12

kot

Jeśli ktoś z Państwa widział w okolicach ulicy Śląskiej w Kamiennej Górze kota z seledynową obróżką i niebieską zawieszką, bardzo proszę o telefon 530 240 403 lub 691 591 772. Kot jest bardzo ufny, nie boi się ludzi, ma na imię Bolko.

Aktualizacja
Kot został odnaleziony

W piątek podczas spaceru w lesie na Wiejskiej zerwał mi się pies ze smyczy. Pies to mieszaniec, nieco powyżej kolan. Biały z czarnymi plamami (biało-czarny). Poleciał w stronę Przedwojowa. Jakby ktoś z państwa spotkał podobnego na swojej drodze na obrzeżach Kamiennej lub pobliskich wsiach proszę o kontakt 504-682-027. Jakbym nie odbierała proszę o sms.
Aktualizacja 29.04.2020.
Pies się odnalazł.

suka

W Pisarzowicach w rejonie budynku nr 82 od około dwóch tygodni przebywa suczka (która w ostatnich dniach się oszczeniła - szczenięta to 3 psy i jedna suczka). Tymczasowo psią mamą i szczeniakami zaopiekowali się mieszkańcy wymienionego budynku.

pies

Pomiędzy Krzeszowem a Jawiszowem od kilku dni błąkał się pies, którego objęto niezbędną opieką weterynaryjną.

pies

W Lipienicy w rejonie budynku nr 9 od kilku dni błąka się pies. Szukamy właściciela (opiekuna) psa lub osoby, która byłaby zainteresowana adopcją czworonoga.
Informacja: Urząd Gminy Kamienna Góra, tel. 75 610 6276.

REKLAMA