aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
SALK - koncert - Kamienna Góra

Centrum Kultury zaprosiło dzisiaj (piątek, 31 sierpnia) na jedno z ciekawszych wydarzeń muzycznych ostatnich miesięcy w Kamiennej Górze. Na zakończenie wakacji wystąpił zespól SALK.

Kamienna Góra - Wilk i Zając na wakacjach

Dzisiaj (niedziela, 12 sierpnia) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza mali widzowie mogli obejrzeć kolejne przedstawienie z cyklu "Mamo, tato teatr przyjechał".

Kamienna Góra - Wesołe podwórka - ul. Ściegiennego

Dzisiaj (wtorek, 28 sierpnia) odbyło się, ostatnie podczas tegorocznych wakacji, spotkanie z cyklu Wesołe podwórka. Tym razem zabawy zorganizowane zostały na stadionie przy ul. Ściegiennego.

W środę (8 sierpnia) Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na kolejne Wesołe podwórko. Tym razem zabawy zorganizowane zostaną na placu przy ul. Piastowskiej.

Aktualizacja 9.08.2018

Kamienna Góra - Wesołe podwórka - ul. Piastowska

Dzisiaj (środa, 22 sierpnia) na placu zabaw przy ul. Piastowskiej w Kamiennej Górze odbyło się kolejne spotkanie z Wesołe podwórka.

Kamienna Góra - Centrum Kultury

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Mamo, tato teatr przyjechał!".

Kamienna Góra - SALK

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na koncert zespołu SALK. Grupa wystąpi 31 sierpnia (piątek) w ratuszu.

fot. A. Kędzia, wakacje 2018

Dzisiaj (środa, 25 lipca) odbyła się pierwsza wycieczka zaplanowana podczas tegorocznych wakacji przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze.

Centrum Kultury Kamienna GóraJutro (środa, 22 sierpnia) Centrum Kultury zaprasza na zabawy z cyklu Wesołe podwórka. Na placu zabaw przy ul. Piastowskiej w Kamiennej Górze z dziećmi bawić się będzie pszczółka Magda. Początek zabaw o godzinie 18:00.

 

Kamienna Góra - Wesołe podwórka - osiedle krzeszowskie

W zmienionej formule ruszyły dzisiaj (poniedziałek, 23 lipca) Wesołe Podwórka, znana od kilku lat propozycja Centrum Kultury w Kamiennej Górze na wakacje.

REKLAMA