aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. UMWD

Samorząd Województwa Dolnośląskiego razem z regionami nadodrzańskimi, naukowcami, Polskim Związkiem Wędkarskim oraz organizacjami pozarządowymi stworzy system monitorujący stan wody w Odrze oraz plan przywrócenia ekosystemu w rzece.

Kamienna Góra, ratusz

Dzisiaj otwarte zostały oferty w przetargu, który ma wyłonić wykonawcę budowy infrastruktury drogowej do planowanych budynków przy ul. Krzeszowskiej. Ma to być kontynuacja już wykonanych prac.

Stowarzyszenie WIOSNA

Trwa rekrutacja wolontariuszy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Kim oni są, dlaczego pomagają, czego nauczył ich wolontariat? Na stronie www.jestemwolontariuszem.pl dostępne są historie wolontariuszy, którzy opowiadają o swoich zadaniach i motywacjach. Sprawdź, co daje pomaganie i sam dołącz do wolontariatu!

fot. facebook / 998 Kamienna Góra

Jutro (piątek) rano polscy strażacy biorący udział w misji pomocy przy gaszeniu pożarów we Francji wyruszą w drogę powrotną do domu.

fot. policja Kamienna Góra

Czujność obywateli oraz brak przyzwolenia na niewłaściwe zachowanie mężczyzny, a także bezzwłoczne powiadomienie policji doprowadziło do zatrzymania 62-latka, który kierował pojazdem osobowym będąc w stanie nietrzeźwości.

mckf  Od 21 sierpnia 2022 od godz. 20:00 do 4 września 2022 kryta pływalnia w Kamiennej Górze będzie nieczynna z powodu postoju technologicznego (wymiana wody w niecce basenowej, mycie niecki, remont wypłycenia, prace malarsko-konserwacyjne, naprawa urządzeń dozujących chemię).

Kamienna Góra

Dzisiaj minął termin składania ofert w przetargu na remont tarasu w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze.

Aktualizacja 18.08.2022.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenia meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 12:00 17 sierpnia do 20:00 18 sierpnia.

straz

Dzisiaj rano ratownicy wezwani zostali do lasu przy drodze Raszów - Wieściszowice. Podczas prac poszkodowany został jeden z pracowników leśnych.

fot. OSP Pastewnik

Wczoraj po południu strażacy wezwani zostali do Ciechanowic. Po uderzeniu pioruna na drogę wojewódzką DW 328 spadło drzewo.

REKLAMA