aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 20 maja 2022 r. roku na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się indywidualne zawody lekkoatletyczne w Licealiadzie Powiatowej kategorii dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiły 2 szkoły:

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 19 maja 2022 roku na boisku przy kamiennogórskim zalewie odbył się Finał Powiatowy w plażowej piłce siatkowej dziewcząt oraz chłopców szkół podstawowych.

Kolejka 25 - 14-15 maja

Kolejka 22 - 14-15 maja

fot. Relax Kamienna Góra

Wczoraj w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów (18, 23 lat), seniorów i weteranów w wyciskaniu sztangi leżąc. W zawodach wystartowało dwóch zawodników Relax-u Kamienna Góra.

Igrzyska Dzieci – lekkoatletyka - chłopcy

Dnia 13 maja 2022 r. roku na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się indywidualne zawody lekkoatletyczne w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w kategorii chłopców.

Marciszów, piłka nożna

W Marciszowie rozegrany został finał stref I i II w piłce nożnej LZS dziewcząt i chłopców. Prawy gry miały najlepsze drużyny z sześciu powiatów z terenu byłego województwa jeleniogórskiego.

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 12 maja 2022 r. roku na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się indywidualne zawody lekkoatletyczne w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w kategorii dziewcząt.

Kolejka 21 - 8 maja

Czarny Bór, Biathlon dla każdego

W Czarnym Borze odbyły się zawdy z cyklu Biathlon dla każdego. Wśród startujących byli zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.

REKLAMA