aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. UM Kamienna Góra

Nowy fragment ulicy Jesionowej w Kamiennej Górze, która stanowi dojazd do Antonówki, został dziś otwarty.

Działka - ul. Bohaterów Getta - I przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na zbycie działki niezabudowanej nr 109/26 o pow. 29 m2 pod budowę garażu wraz z udziałem 1/3 w działce nr 109/23 o pow. 96 m2 przeznaczonej do obsługi komunikacyjnej, położonych przy ul. Bohaterów Getta w Kamiennej Górze.

Kamienna Góra - Garaż - ul. Lubawska - I przetarg

Burmistrz Kamiennej Góry ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na najem garażu murowanego położonego przy ul. Lubawskiej nr 37 w Kamiennej Górze

fot. UM Kamienna Góra

Konsorcjum Mosty Łódź S.A. & ONDE S.A., generalny wykonawca drogi S3 na odcinku od węzła Kamienna Góra Północ do granicy państwa otworzy dojazd do Antonówki ul. Jesionową.

Kamienna Góra, LXIII Sesja Rady MiastaLXIII Sesja Rady Miasta odbędzie się 30 listopada 2022 r. (środa) o godz. 13.00, z następującym porządkiem obrad:

fot. UM Kamienna Góra

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składam serdeczne życzenia wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc społeczną w Kamiennej Górze.

fot. UM Lubawka

Burmistrz Miasta Lubawka informuje, że Mieszkańcy Gminy Lubawka od 17 listopada 2022 r. mogą składać wnioski o zakup węgla po preferencyjnej cenie. Zgodnie z ustawą o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe, osoba fizyczna w uprawionym gospodarstwie domowym będzie mogła kupić od samorządu węgiel po cenie nie wyższej niż 2000 zł/tona.

fot. UM Kamienna Góra

Miasto Kamienna Góra rozpoczyna przyjmowanie wniosków mieszkańców o zakup węgla po preferencyjnych cenach.

 lubawka dentobus

W grudnia br. Dentobus, czyli mobilny gabinet stomatologiczny po raz pierwszy przyjedzie do Gminy Lubawka bezpłatnie leczyć zęby dzieci i młodzieży.

lubawka Gmina Lubawka przystąpiła do tworzenia Strategii rozwoju gminy, która jest podstawowym dokumentem określającym priorytety, długofalowe plany oraz cele rozwojowe w obszarach funkcjonowania samorządu. 

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA