aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

kotka

 pies

Pilnie poszukujemy właściciela psa rasy Amstaff, który wczoraj błąkał się przy ul. Jeleniogórskiej nr 59 w Kamiennej Górze.

 pies

W nocy z środy na czwartek (08.06.-09.06.2022 r.) w Krzeszowie został potrącony pies. Ranne zwierzę trafiło do Gabinetu Weterynaryjnego "KAM-VET" z siedzibą w Kamiennej Górze, gdzie otrzymało niezbędną pomoc i opiekę.

pies

Pilnie poszukujemy właściciela lub opiekuna psa, który błąka się od około tygodnia w okolicach ul. Stromej 2A w Marciszowie.

 pies umkg

Pilnie poszukujemy właściciela psa, który błąka się przy ulicy L. Waryńskiego oraz ulicy Lubawskiej (Plac targowy i okolice) w Kamiennej Górze.

pies

W Bukówce w okolicach zapory błąka się pies rasy shih tzu. Kontakt do osoby, u której obecnie przebywa 695 466 391

Aktualizacja 20:30
Pies wrócił już do właścicieli. Dziękujemy za pomoc.

 pies

Kuba to około 2-letni piesek, który został odebrany interwencyjnie od osoby nadużywającej alkoholu.

kot

Prześliczna, niespełna roczna kotka poszukuje domu. Uwielbia pieszczoty, tulenie, nauczona czystości i korzystania z kuwety. Zaszczepiona, odrobaczona, wykastrowana.

pies

W dniu dzisiejszym w Jarkowicach błąkał sie pies. Kontakt pod nr 605223689

Aktualizacja 21:13
Właściciel się odnalazł. Dziękujemy za pomoc.

 kot

Poszukujemy dobrego i troskliwego domu dla młodej koteczki. Jest nauczona czystości i korzystania z kuwety. Uwielbia pieszczoty, tulenie oraz zabawę. Została odpchlona, odrobaczona, wykastrowana. Pragniemy znaleźć dla niej dobrych i odpowiedzialnych ludzi.

REKLAMA