aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

pies, fot. UG Kamienna Góra

W dniu 20.11.2022 r. (niedziela) w miejscowości Czarnów znaleziono pieska. Piesek aktualnie przebywa w domu tymczasowym, ale poszukujemy jego właściciela. Może komuś uciekł. Osoby mające informacje o właścicielu bądź opiekunie psa proszone są o kontakt: Urząd Gminy Kamienna Góra, tel. 75 610 62 90.

 zwierzakiStowarzyszenie Zwierzaki Bezdomniaki Home for pets bierze udział w konkursie portalu ratujmyzwieraki.pl Przekazując nawet 1 zł na zbiórkę można podwójnie wesprzeć organizację.

kot

W dniu 12.11.2022 r. (sobota) przy głównej drodze w Ptaszkowie znaleziono kotka (kocurka). Kocurek ma około 6 miesięcy, załatwia się do kuwety. Jest bardzo przyjazny do ludzi, uwielbia się przytulać i jest grzeczny. Szukamy właściciela (opiekuna) lub osób zainteresowanych adopcją tego cudownego kociaka. Informacja: Urząd Gminy Kamienna Góra, tel. 75 610 62 90.

ZWIERZowa Infolinia

Fundacja ZWIERZ prowadzi ZWIERZową Infolinię Bezpłatnej Informacji Prawnej z Zakresu Ochrony Zwierząt.

 pies marciszow

Pilnie poszukujemy właściciela psa rasy owczarek niemiecki, którego znaleziono w Marciszowie na drodze krajowej nr 5 w okolicach nowego mostu (Marciszów Górny). Pies ma obrożę jest bardzo przestraszony i lekko kuleje na przednią łapę.

psy

Pilnie poszukujemy właściciela dwóch psów, błąkających się w okolicy ulic Parkowej i Słonecznej w Kamienna Górze. Właściciela lub osoby mogące pomóc w jego ustaleniu, proszone są o kontakt z Urzędem Miasta w Kamiennej Górze tel. 75 64 55 144, 75 64 55 130, 75 64 55 129 lub Komendą Powiatową Policji w Kamiennej Górze 47 87 36 200.

 pies

Pilnie poszukujemy właściciela lub opiekuna psa, który błąka się od kilku tygodni w okolicach ul. Nadrzecznej w Marciszowie. Obecnie pies ma zapewnioną tymczasową opiekę, za co bardzo dziękujemy.

kotka

Znaleziono mała, czarną kotkę. Błąkała się po parkingu przy Biedronce na ul. Wałbrzyskiej. tel. kontaktowy 698 089 219.

Aktualizacja 28.09.2022.
Kotka ma już nowy dom. Dziękujemy za pomoc.

pies

Szukam odpowiedzialnej rodziny dla psiaka. Pojawił się od dwóch tygodni błąka się po Marciszowie. Jest młody, kontaktowy, zaprzyjaźnia się ze zwierzętami i ludźmi chociaż potrzebuje czasu i czułości żeby zaufać. Jest o dziwo w miarę czysty, nie ma kleszczy no i całym sobą pokazuje jak bardzo potrzebuje atencji człowieka. - tel. 604 286 115

sunia

W sobotę (10 września br.) na granicy wsi Jawiszów i Olszyny przybłąkała się suczka (posiada brązową obrożę). Suczka jest młoda, przyjaźnie nastawiona i pełna energii i przebywa obecnie pod adresem Olszyny 1.

REKLAMA